Olejki na potencję

Olejek paczulowy na potencję

Olejek paczulowy wytwarzany jest z orientalnej rośliny zwanej paczulką wonną, która daje niepowtarzalny zapach. Olejki paczulowe korzystnie wpływają na układ nerwowy, działają przeciwdepresyjnie. Skutecznie zwalczają uczucie niepokoju oraz lęku. Olejek paczulowy świetnie radzi sobie także jako afrodyzjak. 

Naturalne właściwości olejku paczulowego korzystnie wpływają na układ krążenia, przez co przepływ krwi zostaje znacznie usprawniony. Olejek paczulowy otrzymywany jest z liści krzewu paczuli, które po ususzeniu poddawane są procesowi fermentacji. Płyn posiada niezwykle głęboki ziemisty a zarazem słodki aromat. Olejek paczuli skutecznie poprawia nastrój oraz pobudza aktywność seksualną. 

Olejek paczulowy - właściwości

Olejek paczulowy wykazuje szereg naturalnych i prozdrowotnych właściwości. Jednymi z nich jest zdolność do łagodzenia stanów depresyjnych, łagodzenia nerwów. Płyn ten posiada bardzo intensywny zapach, który pobudza zmysły i działa uspokajająco. Olejek paczulowy uznawany jest za łagodny afrodyzjak, który pozwala rozluźnić się i wpłynąć kojąco nie tylko na ciało, lecz także na umysł. Olejek paczulowy dodany do kapieli świetnie rozgrzewa ciało. Masaż wykonany przy użyciu olejku eterycznego pobudza ciało i przezwycięża oziębłość seksualną. 

Ze względu na swoją wyjątkową woń oraz umiejętność utrwalania innych zapachów, olejek paczulowy wykorzystywany jest do tworzenia perfum. Świetnie komponuje się z zapachem lawendowym, drzewa sandałowego, drzewa różanego, cytrynowym oraz bergamotowym.

Olejek paczulowy znany jest także z wielu innych właściwości, jak np. z jego zdolności do zapobiegania gromadzeniu się wody w organizmie. Płyn ten dodawany jest zatem do wielu preparatów antycellulitowych, które pomagają zredukować rozprzestrzenianie się cellulitu zarówno wodnego jak i tłuszczowego. 

Olejek paczulowy - dla kogo?

Olejek paczulowy sprawdzi się przede wszystkim w leczeniu depresji oraz przy stanach lękowych. Jest znakomitym środkiem do masażu, przez co odpręża ciało. Jego naturalne właściwości pozwalają wzmocnić odporność, dlatego zalecany jest przy przeziębieniu, jako środek rozgrzewający. Olejek paczulowy powinny stosować osoby posiadające problemy skórne, w szczególności trądzik. Płyn sprawdzi się jako naturalny tonik, środek łagodzący stany zapalne. Olejek paczulowy jak afrodyzjak pozwoli zapomnieć o kłopotach z brakiem równowagi hormonalnej i wspomóc organizm do większej aktywności seksualnej. 

Zobacz