Olejki na potencję

Olejek różany na potencję

Różany olejek jest najcenniejszym olejkiem świata. Jego wysoka cena podyktowana jest trudnością w pozyskaniu kilku ton kwiatów róży, które zbierane są tylko raz w roku. Ten eteryczny płyn zawiera w sobie niezwykłe bogactwo cennych witamin oraz składników mineralnych. Olejek ten polecany jest przy silnych i przewlekłych migrenach, nudnościach oraz przy napięciu przedmiesiączkowego. 

Rozpoznawalność olejku różanego oraz moc jego właściwości sprawia, że jest on cennym składnikiem wielu produktów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała. To jeden z niewielu olejków eterycznych, który posiada zdolność do łagodzenia oprzeń, powstałych w wyniku promieniowania radioaktywnego. Płyn eteryczny wykorzystywany jest w aromaterapii oraz jako skuteczny środek na potencję. 

Olejek różany - właściwości 

Olejek różany uznawany jest za olejek miłości, działa wielowymiarowo. Nie tylko wpływa na zwiększenie popędu seksualnego, lecz także wzmacnia pewność siebie, poprawia poczucie własnej wartości. Świetnie uspokaja, obniża ciśnienie krwi oraz reguluje pracę serca. Dodatkowo wspiera układ rozrodczy kobiet oraz reguluje zaburzenia erekcji u mężczyzn. Co ciekawe wyrównuje także poziom wydzielania hormonów oraz skutecznie podnosi libido u kobiet. 

Olejek różany wykazuje silne działanie afrodyzjakalne, które zwiększa popęd seksualny. Produkt ten można stosować podczas relaksacyjnych masaży. Olejek zdecydowanie wpływa na odprężenie i poprawę samopoczucia. Pozawala rozluźnić ciało i wpłynąć na zdrowy sen. Różany olejek można dodawać do relaksacyjnej kąpieli. Każdy olejek eteryczny, jako afrodyzjak dla kobiet można rozprowadzać przy pomocy kominków aromaterapeutycznych. Nie bez powodu olejek różany dodawany jest do perfum. Ich zapach jest bowiem mocno uwodzicielski. 

Dodatkowe właściwości olejku różanego to zdolności wygładzające zmarszczki, zmniejszenie opuchlizny, usuwanie objawów zmęczenia, wygładzanie oraz nawilżanie skóry. Ponadto rozszerza naczynia krwionośne, zmniejsza zaczerwienienia, poprawia nastrój, zmniejsza napięcie nerwowe. 

Olejek różany - dla kogo? 

Mimo tak wielu zbawiennych dla zdrowia właściwości, olejek różany nie może być stosowany przede wszystkim przez osoby na niego uczulone, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Ze względu na obecność silnej substancji powinny unikać go także dzieci. Przed zastosowaniem olejku na skórze, warto wykonać test na alergię, który potwierdzi bezpieczeństwo stosowania.

Zobacz