Olejki na potencję

Olejek sandałowy na potencję

Olejek sandałowy to jeden z naturalnych afrodyzjaków, który działa zarówno na kobiety jak i na mężczyzn. Produkt wykazuje silne działanie relaksujące oraz odprężające. Jego charakterystyczny balsamiczny zapach wspaniale rozluźnia ciało oraz zmysły. Olejek sandałowy otrzymywany jest w procesie destylacji z parą wodną drewna sandałowca białego. 

Głównymi cechami olejku sandałowego jest jego przyjemny zapach praz oleista konsystencja, która sprawia, że rozprowadzanie olejku podczas masażu jest przyjemne i niezwykle proste w wykonaniu. Olejek ten posiada wiele właściwości, które z powodzeniem wykorzystywane są w medycynie naturalnej. Nawet kilka kropli olejku pozwala nawilżyć skórę i zwiększyć popęd płciowy. 

Olejek sandałowy - właściwości

Afrodyzjakami nie są tylko i wyłącznie produkty spożywcze takie jaki owoce, warzywa czy ryby. Naturalnymi preparatami na potencję są także olejki eteryczne, które służą w aromaterapii. Te uniwersalne płyny znane są już o tysięcy lat i mimo bogatej swojej historii wciąż uznawane są za jedne z najbardziej skutecznych środków, które wpływają na poprawę popędu seksualnego. Olejek sandałowy ze względu na swój charakterystyczny zapach dodawany jest do wielu perfum, wykorzystywany w kosmetyce oraz medycynie naturalnej. 

Właściwości lecznicze olejku sandałowego znalazły także zastosowanie w leczeniu problemów trawiennych. Z powodzeniem płyn ten może być stosowany w przypadku grypy żołądkowej. Działa odkażająco na narządy wewnętrzne, niweluje skutki uboczne kuracji antybiotykowej. Inhalacje z wykorzystaniem olejku sandałowego najczęściej stosowane są przy infekcjach bakteryjnych oraz wirusowych. Olejek sandałowy skutecznie zabija drobnoustroje chorobotwórcze, z tego też względu preparat dodawany jest do nawilżaczy powietrza oraz kominków na świeczki. Cudowny aromat drzewa sandałowego pozwala ukoić oraz uspokoić zmysły. 

Co ciekawe olejek sandałowy jest jednym z najpopularniejszych składników, które wchodzą w skład męskich perfum. Płyn ten pachnie bardzo zmysłowo, jest idealny do sypialni. Typowo orientalny, drzewny aromat bardzo długo utrzymuje swoją intensywność. Olejek sandałowy posiada zdolności do podnoszenia libido, relaksacji oraz spokoju. Co ciekawe, pobudza także intelekt i ułatwia proces zapamiętywania. 

Olejek sandałowy - dla kogo? 

Tak wiele pozytywnych właściwości nie oznacza, że olejek może być stosowany przez każdego. Nie zaleca się przyjmowania doustnego przez osoby chorujące na ostre zapalenie nerek oraz w ciąży. Ponadto dzienna dawka nie powinna przekraczać 1,5g. Olejek sandałowy najlepiej sprawdzi się do masażu odprężającego, naturalnego aromatyzowania oraz dezynfekcji powietrza. Może także służyć do kąpieli czy do płukania włosów. Olejek sandałowy wskazany jest nie tylko dla osób, posiadających problemy z libidem, lecz także dla alergików oraz tych, którzy często łapią różne infekcje.

Zobacz