Feromony męskie

Feromony męskie ranking 2019

Obecnie ilość feromonów na rynku stale wzrasta. Każdy z nich różni się zapachem, część z nich jest bezwonna, a to oznacza, że spokojnie można łączyć je z perfumami męskimi. Warto zaznaczyć, że feromony męskie nie służą tylko do uwodzenia, lecz także do poprawy komunikacji i to w każdej dziedzinie życia społecznego. 

Ranking 2019 feromonów męskich przedstawia dziesięć pozycji, które zdaniem konsumentów są najskuteczniejsze i dały zadowalające efekty. Zapach oraz trwałość tychże produktów może się znacznie różnić, podobnie jak cena. Wszystko zależy od pojemności opakowania. 

Ranking - feromony męskie
 

1.   Shiseido Love & Desire Męskie - Feromony 50ml

Według rankingu najlepsze feromony dla mężczyzn. Cechują się naprawdę wysoka jakością. W składzie produktu znajdują się dwa główne składniki, które odpowiadają za podniesienie aktywności seksualnej u kobiet. 

2.  WPJ International Feromony Dla Mężczyzn XS Paco Rabbane 15ml

Najsilniejsze feromony na rynku, dla mężczyzn, które gwarantują wzrost atrakcyjności u płci przeciwnej. Ich przyjemny zapach zwiększa pożądanie oraz podniecenie. Posiada bardzo dobrą trwałość. 

3.   Shiseido Love & Desire PREMIUM EDITION 100ml dla mężczyzn

Naturalne feromony, które znacznie zwiększają zainteresowanie u płci przeciwnej. Niezwykły eliksir, który jest niezawodny w każdych warunkach. Zwiększa wrażenie, atrakcyjność oraz pewność siebie, zdecydowanie ułatwia nawiązywanie kontaktów. 

4.   Shiseido Love & Desire męskie - Feromony 15ml

Te feromony pozwolą zwrócić na siebie większą uwagę, służą mężczyznom do uczucia dominacji, wpływają na aurę bezpieczeństwa. Niezwykle świeży i energetyzujący zapach, utrzymujący się do 4h. Wyjątkowo skuteczna linia feromonów dająca trwałe efekty. 

5.   Shiseido Sexual Attraction Feromony Męskie 15 ml

Feromony, które stwarzają naturalne warunki do zbliżenia kontaktów z drugą płcią. Produkt o niezwykle świeżym zapachu, który budzi respekt, otwartość i pociąg seksualny. Feromony oparte są o naturalne substancje lotne wyczuwalne w powietrzu. 

6.   Sexual Health Series Love Desire 100ml Męskie perfumy z feromonami

Niebywale mocne feromony, które uwielbiane są nie tylko przez mężczyzn, ale przez kobiety. Posiadają w sobie dwa główne składniki: androstenol oraz androstenon. Świeży zapach, który pozostaje na długo. Dzięki niemu każdy mężczyzna poczuje się wyjątkowo. 

7.   Medica-group Pherostrong 10xPerfumy podniecające kobiety +feromony 50ml MĘSKIE

Środek niezwykle silnie wabiący kobiety. Mocne stężenie i świeży zapach, który wyczuwalny jest przez długie godziny. Pozwala przyciągać spojrzenia, wzniecać pożądanie u płci przeciwnej. Sprawdzi się w absolutnie każdych warunkach. Zdecydowanie wzbudza zaufanie oraz życzliwość wobec ludzi. 

8.   Pheromone Essence Eromed Eromed MEN 7,5ml ERO286

Oryginalne i najmocniejsze na rynku feromony męskie, które wzbudzają pożądanie u kobiet. Produkt polecany przez klientów na całym świecie, pozwala odkryć męskość oraz atrakcyjność. Najsilniejsza dawka feromonów, która zyskała miano lidera. 

9.   LoveStim Feromony FERO MIST 100ml Męskie

Mocny koncentrat perfum, który utrzymuje się na ciele przez wiele godzin. Bardzo męskie nuty zapachowe, które urzekają i uwodzą. Produkt nagrodzony Laurem Konsumenta 2016. Szklana buteleczka posiada wygodny atomizer. 

10. Miyoshi Miyagi Feromony dla niego Original Instinct for men 50 ml

Feromony od Miyoshi Miyagi cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Linia Instinct posiada przebojowe zapachy. Już niewielka ilość preparatu jest mocno wyczuwalna. 

Zobacz