Feromony Damskie

Jak stosować feromony damskie?

Stosowanie lotnych substancji chemicznych wymaga pewnej praktyki. Ze względu na różnorodność intensywności naturalnych ludzkich feromonów, chemiczne substancje powinny być dostosowane indywidualnie. W każdym przypadku efekt działania feromonów utrzymuje się od czterech do sześciu godzin po zaaplikowaniu na skórę. 

Intensywność działania feromonów utrzymuje się tak długo jak perfumy. Aplikacja substancji chemicznych czyli feromonów następuje po wymieszaniu płynu właśnie z perfumą. Dokładny proces aplikowania feromonu powinien być opisany na ulotce dołączonej do opakowania. Feromony można dostać za pośrednictwem sklepów internetowych. 

Feromony damskie - jak używać?

Mimo iż budzą duże kontrowersje, a niekiedy nawet nieufność, popularność feromonów stale wzrasta. Samo nakładanie feromonów na ciało nie jest skomplikowane, jednak warto pamietać o kilku istotnych regułach, które pozwolą na dłuższy czas utrzymywania się substancji chemicznych na ciele. Feromony powinny być aplikowane w strategicznych miejscach na ciele, aby obudzić podświadomość u odbiorcy. Najczęściej jest to szyja, nadgarstki, skóra za uszami, okolice ust, nosa, dekolt. Substancje chemiczne powinny występować w odpowiednich proporcjach, tak naprawdę wystarczy kilka kropel. W ramach testu warto zacząć od bardzo małej dawki, następnie przechodząc do większej ilości użytego feromonu. Zbyt duża ilość feromonu może doprowadzić do efektu odwrotnego do zamierzonego. Feromony powinny być aplikowane bezpośrednio na skórę, nigdy nie na ubranie. 

Należy pamiętać, że feromony zastosowane na każdej skórze mogą wykazywać różną intensywność. Substancje chemiczne zaaplikowane na skórze suchej, mogą mieć krótszy czas uwalniania się. Po aplikacji damskiego feromonu na skórę nie należy go rozcierać, gdyż może dojść do podrażnienia skóry. 

Feromony damskie - dla kogo?

Feromony damskie przeznaczone są do stosowania przez kobiety, które chcą zwrócić na siebie uwagę, a jednocześnie odzyskać utraconą pewność siebie. Należy pamiętać, że feromony są jedynie dodatkiem i nie rozwiążą wszystkich problemów w relacjach partnerskich. Feromony mogą pomóc w codziennym życiu, poprzez wysyłanie sygnałów przyciągających osobnika płci przeciwnej. Już kilka kropel feromonu może wystarczć aby uzyskać pożądany efekt. Działanie feromonów nie ogranicza się wyłącznie do płci przeciwnej. 

Zobacz