Feromony Damskie

Feromony damskie ranking 2019

Na rynku istnieje wiele różnych wariantów, które zawierają w sobie substancje chemiczne zwane feromonami. Te bezwonne i delikatne substancje w połączeniu z perfumą zwiększają pewność siebie oraz wzbudzają większe zainteresowanie płci przeciwnej. Feromony mają za zadanie wskazywać na gotowość seksualną przyciągając osobę płci przeciwnej.

Feromony mają za zadanie pobudzić ośrodek, który zlokalizowany jest w nosach. Prawidłowa aplikacja feromonami pozwala na wyczuwalność zapachu nawet z kilku metrów. Największe efekty odczuwa się będąc w odległości około jednego metra. Które z feromonów dostępnych na rynku są najskuteczniejsze?

Ranking - feromony damskie

1. WPJ International Feromony Dla Kobiet Miracle Lancome 15 ml

Odpowiednik zapachu Coco Mademoiselle Chanel. Feromony damskie, które modyfikują zachowanie, poprzez wpływ odpowiednich substancji. 

2. Shiseido Love & Desire Damskie - Feromony 50 ml

Mieszanka feromonów, która zadaniem producenta ma zniewolić mężczyzn. Produkt ten daje możliwość uzyskania niezwykle głębokiego, kobiecego zapachu na skórze, który utrzymuje się wyjatkowo długo. Sam zapach tego produktu jest urzekający. Posiada nuty zapachowe czarnej porzeczki, gruszki, pomarańczy włoskiej klementynki itd. 

3. Shisseido Pheromone Essence Damskie 7,5 ml

Bezwonny zapach dla kobiet, który wzmacnia pewność siebie, podnosi atrakcyjność. Ze względu na brak zapachu, może być stosowany razem z perfumą. Jest to skuteczny produkt do uwodzenia, który pokochały nie tylko kobiety, lecz także mężczyźni. 

4. Medics-Group Bezzapachowy Koncentrat Feromonów dla kobiet 7,5 ml

Bezzapachowy produkt, który potrafi pobudzić zmysły. Powstający za jego sprawą zapach na skórze przyciąga, zwiększa zainteresowane, wzbudza zaufanie, zwiększa skuteczność powodzenia w relacjach międzyludzkich. Połączenie tego produktu z perfumą daje mieszankę uwodzicielską. 

5. Ruf Feromony Taboo Espiegle Dla Kobiet 50 ml

Erotyczne pachnidło dla kobiet. Wysokiej jakości perfumy, które uwodzą mężczyzn. Produkt posiada w sobie mieszankę niezwykle silnych feromonów, których już niewielka ilość jest wyczuwalna. 

6. Shiseido Sexual Attraction Feromony Damskie 15 ml

Feromony zamknięte w butelce, które uwodzą mężczyzn. Zdaniem producenta są to najsilniejsze feromony, które silnie wabią seksualnie. Ich specjalna formuła posiada w swoje cztery niezwykle mocne składniki decydujące o sile zapachu. 

7. PH Pheromone 5 ml WOMAN „FRUITY 1”

Odpowiednik zapachu J’adore Christian Dior. Piękny, niezwykle intensywny zapach, którego nie sposób pominąć. Dzięki niemu każda kobieta zyskuje na atrakcyjności, staje się bardziej pewna siebie. 

8. Phobium Pheromo for women  15 ml

Produkt o pojemności 15 ml, który rekomendowany jest dla kobiet. Najsilniejszy efekt feromonów utrzymuje się przez pierwsze 3-4 godziny. Produkt wywołuje pozytywne wrażenie. Posiada nuty zapachowe m.in drzewa kaszmirowego, gardenii, jaśminu, wanilii, białych kwiatów itd. 

9. Miyoshi Miyagi Feromony dla niej Original Pure for women 15 ml

Wersja Pure, to bezwonne feromony, które zmieniają intensywność ulubionego zapachu. Naturalne damskie perfumy, które uwodzą, przyciągają i zwiększają pewność siebie. Do jego prawidłowej aplikacji wystarczy już kilka kropel. 

10. Miyoshi Miyagi Feromony dla niej Next Allure & More Blank for women 30 ml

Najwyższa jakość feromonu damskiego, który jest bezwonną kompozycją substancji aktywnych. Już niewielka ilość preparatu pozwala na wyczuwalną różnicę w odbieraniu ulubionej perfumy zaaplikowanej na ciało. 

Zobacz