Tomasz Ossoliński - nowy projekt

Thursday, November 8, 2012

Ale jesteśmy dumni!

Nasz najnowszy i, według nas, najlepszy projekt strony www, właśnie ruszył! Strona jest w pełni poświęcona Tomkowi Ossolińskiemu i jego pracy jako projektanta. Znajdziecie na niej zdjęcia, informacje o Tomku i jego pracy oraz sukcesach. Możecie także zagłębić się w jego bloga, którego znajdziecie pod zakładką News i na bieżąco poznawać informacje ze świata jego i jego projektów.

Strona, wykonana w HTML5 i CSS3 oraz przy pomocy jQuery, prezentuje się doskonale. Jej unikalny wygląd idealnie pasuje do minimalistycznej formy web designu Keynersów. Całość projektu, czyli strona i CMS, została wykonana we frameworku Yii. 

Adaptuje się on w zależności od tego na jakim urządzeniu go przeglądasz. Standardowe monitory komputerowe, tablety czy telefony komórkowe - na wszystkich tych urządzeniach możesz komfortowo przeglądać całą zawartość strony Tomka Ossolińskiego.

 

Przy technologiach Media Queries, w łatwy sposób jesteśmy w stanie dostosować stronę by doskonale sprawdzała się na każdym urządzeniu. Zdjęcie powyżej jest na to dowodem. Nie wierzysz? Sprawdź sam!

Projekt: http://ossolinski.com/

Home - About Us - Private Policy - Contact